Мы даем гарантию конфиденциальности ваших данных

Социальные сети


Вконтакті вхід на сторінку - будьте обережні

Вконтакте - це популярна соціальна мережа в Україні. А там, де багато людей, хакери і шахраї, які знають слабкі місця на вашому персональному комп'ютері (ПК), можуть використовувати в своїх цілях.

Вам не потрібно знати ці тонкощі, вам потрібно знати, як треба боротися.

Наприклад: є сайти, які мають дизайн як на сайті В Контакті. І якщо ви зайдете на цей сайт, то можете і не помітити різницю. Різниця видна тільки по домену сайта. Офіційний домен сайту Вконтакте - це vk.com. Якщо ви заходите на vk-vk.com і так далі, то це зовсім інші сайти і не важно, що вони пишуть: "Вконтакте Вхід на сторінку" або "В Контакте Вхід на сайт". Це інші сайти. І вводити в них свої конфіденційні дані не потрібно. Якщо вас будуть просити відправити СМС, також це робити не треба, інакше з вас знімуть не мало грошей.

Але є ще одна проблема: знаючи принцип роботи браузерів і ОС Windows, можна зробити так, що ви входите на сайт vk.com, але насправді ви входите зовсім на інший сайт. Це можна зробити через host файл. Він є в будь-якій операційній системі Windows.

Якщо ви, заходячи на сайт В Контакте, бачите, що вас заблокували і просять відправити СМС, або виходить спливаюче вікно і прохання ввести номер мобільного телефону, то це вже підозріло і вказує, що у вас саме ця проблема ...

Для вирішення цієї проблеми вам треба або почистити файл host (він знаходиться на: c:\Windows\System32\drivers\etc\), тобто видалити рядки, в яких зазначено сайт vk.com, або запустити на перевірку вірусів, безкоштовним антивірусом Dr Web CureIT. Завантажити його можна на офіційному сайті і запустити на перевірку вірусів. Знайдені віруси потрібно усі видалити ... Після чистки host файлу або запуску на перевірку вірусів, потрібно запустити браузер, після чого ви без зайвих проблем зайдете на сайт В Контакте.

 

Просмотров: 46529Комментарии пользователей:

ФИ: Влад Буткевыч
Дата добавления: 2013-12-23

Как мне размарозитися бистреэ


ФИ: оксана доврянська
Дата добавления: 2014-01-17

мене зовуть оксі


ФИ: Льоша Тупичка
Дата добавления: 2015-08-30

рннащащуннунгрщцунщгнуцкукукиунн9ин3


Добавить комментарий

Имя* (по-русски):

Фамилия* (по-русски):

Почта* (e-mail):
Не публикуется

Ответить (до 1000 символов):Вернуться обратно: Вконтакте

 
© 2016 socialnye-seti.com.ua/vk.com    ВК Контакт. При использовании материала прямая ссылка на сайт обязательна.